Beschrijving
Résidence Le Thabor in Frankrijk
Ski lastminute wintersport vakantie naar Valmeinier
Frankrijk / Galibier Thabor / Valmeinier
Ski vakantie: Résidence Le Thabor
Gezien voor de laagste prijs va.: 209.00
Type: Appartement
Omschrijving:
Appartementen (max. 8 personen) aan de piste in Valmeinier 1800.
Résidence Le Thabor (Pierre et Vacances) ligt op 1800 meter hoogte in Valmeinier. Op steenworp afstand van dit complex vind je de Italiaanse grens. Het geheel bestaat uit vier chaletgebouwen (Caribou, Elan, Renne en Chamois) die ideaal zijn gelegen aan de piste. Bij goede sneeuw kun je direct je ski’s onderbinden en op pad gaan! De gebouwen van Résidence Le Thabor (Pierre et Vacances) stralen de regionale Savoyaardse stijl uit. Winkels en restaurants vind je op loopafstand.
In de résidence zijn de volgende faciliteiten aanwezig: bar, restaurants, skiberging en kinderopvang. Tevens kun je gratis parkeren bij de accommodatie en gebruik maken van het basic access Wi-Fi netwerk (gratis basispakket voor e-mail/WhatsApp, meerkosten bij grootverbruik). De receptie vind je in het Elan gebouw. Tegen betaling kun je gebruik maken van de ontspanningsruimte met sauna.
Let op! Het zwembad is gesloten voor winter 24/25.
Er is ook kinderopvang mogelijk, dit is alleen niet in de Résidence zelf. Vraag onze medewerkers voor meer info.
De appartementen zijn voorzien van een keukenhoek met een volledig ingerichte keuken, met onder meer een koffiezetapparaat, koelkast, kookplaten en een vaatwasser. De badkamers zijn ingericht met een bad en/of douche en toilet. In de slaapkamers staan 2 losse bedden of een 2-persoonsbed. In de slaapnis staat een stapelbed. In elke woonkamer zijn 2 slaapplaatsen; in alle appartementen, behalve in de studio, is 1 van deze slaapplaatsen een uittrekbed, geschikt voor kinderen. De B appartementen hebben uitzicht op de bergen.
Summit Travel biedt de keuze uit de volgende typen appartementen:
- Studio (max. 4 pers): 1 slaapnis, 1 badkamer (ca. 29m2)
- 2-kmr (max. 4 pers) A: 1 slaapkamer, 1 badkamer (ca. 28m2)
- 2-kmr (max. 4 pers) B: 1 slaapkamer, 1 badkamer (ca. 28m2)
- 2-kmr (max. 6 pers) A: 1 slaapkamer, 1 slaapnis, 1 badkamer (34-40m2)
- 2-kmr (max. 6 pers) B: 1 slaapkamer, 1 slaapnis, 1 badkamer (40m2)
- 3-kmr (max. 8 pers): 2 slaapkamers, 1 slaapnis, 2 badkamers (51-53m2)
Je verblijft hier op basis van logies. Er is een broodjesservice aanwezig (tegen betaling).
Ontdek het mooie gebied van Galibier Thabor in Frankrijk
Verzorging: logies
Extra:
Skipas: Ja
Aantal sterren:
Afstanden:
Centrum – 200
Ski piste – 0
Ski lift – 200
Met extra’s: Wi-Fi
Zwembad: Nee Sauna: Ja
Reisduur in dagen: 2
Cijfer:
Adres: Résidence Le Thabor
Le Thabor, 73450, Frankrijk
Vervoer: Eigen vervoer
Kamers:
Vertrekdata: dagelijks
bekijk hier de actuele vertrekdata voor Résidence Le Thabor
Direct boeken voor de laagste prijs
Deel de ski vakantie met je vrienden…
Europa
Appartementen (max. 8 personen) aan de piste in Valmeinier 1800.